Juhan Aare ei tulnud Rahvaliidu volikogule kohale

 (41)
AppleMark

Rahvaliidu esimees Juhan Aare jättis ilmumata pühapäeval toimunud erakonna volikogu istungile ning volikogu võttis vastu sellist tegevust tauniva avalduse.

"Kahjuks ei leidnud esimees Juhan Aare aega tulla. On loogiline, et oma erakonna asjade vastu tuntakse ikka huvi. Ta saatis mingisuguse sõnumi ka, et ta ei tea, kas volikogu kokkukutsumine on üldse seaduslik. Rahvaliidu volikogu võttis vastu sellist käitumist tauniva avalduse," ütles Rahvaliidu meediajuht Andres Raid BNS-ile.

Raidi sõnul on volikogu istung töine ning erakonna liikmed tegelesid pühapäeval põhiliselt Rahvaliidu põhikirja uue redaktsiooniga, mis esitatakse arutamiseks 20. novembril toimuvale kongressile. "Samuti arutasime aukohtu ja revisjonikomisjoni temaatikat, kuid need olid rohkem tehnilised küsimused," lausus Raid.

Tuleva aasta märtsis toimuvateks riigikogu valimisteks valimistumist Rahvaliidu volikogu pühapäeval ei arutanud. Raidi sõnul muutub see teema aktuaalseks pärast 20. novembril toimuvat kongressi. "Kongress volitab valimisplatvormi välja töötama ja koostama eralkonna volikogu, mis tuleb selle arutamiseks kokku pärast kongressi," lausus Raid.