Jõulutunnel kogub raha abi vajavate laste huvitegevuse toetuseks

 (88)
Jõulutunnel
JõulutunnelFoto: Ilmar Saabas

Täna on ETV ekraanil traditsiooniline heategevussaade "Jõulutunnel", mis tänavu kogub annetusi abi vajavate laste huvitegevuse toetuseks üle Eesti.
Annetused aitavad tasuda huviringis osalemise eest või hankida vahendeid, mida läheb seal osalemiseks tarvis.

Mitmed ETV saatejuhid on "Jõulutunneli" jaoks salvestanud oma loo – andekatest lastest, lapselapsed enda kasvatada võtnud vanaemadest, unistustest ja unistuste täitumisest ning lihtsalt inimlikust headusest.

Saatejuhid Katrin Viirpalu ja Rasmus Kagge on stuudiosse kutsunud põnevaid külalisi ja häid muusikuid, nende seas Smilers, Uku Suviste ja Getter Jaani, Maarja-Liis Ilus, C-Jam jpt. "Jõulutunneli" partner on MTÜ Lastekaitse Liit.

Mullu kogus "Jõulutunnel" kogus televaatajate abiga 208 154 eurot, mis läks Toidupangale. 2012. aastal käsitles "Jõulutunnel" intellektipuudega noorte ja nende perede eluolu ning kogus Päikesekodu toetuseks 202 000 eurot.

Annetustelefonid on avatud juba 18. detsembrist. Helistades numbril 900 7701 annetate 2 eurot, 900 7702 annetate 5 eurot ja 900 7703 annetate 25 eurot. Televaatajate annetuskõnesid vahendavad telefonifirmad EMT, Elion, Elisa, Starman ja Tele2 ilma teenustasuta.