Jõgeva haiglas tervist parandav Edgar Savisaar välistab kokkuleppe prokuröriga

 (155)
“Prokuratuuri padrunisalv on juba tühjaks jooksnud,” teatas Edgar Savisaar mullu septembris oma Facebooki-lehel ning avaldas kahtlust, kas tunnistajate ütlused on küllalt kaalukad, et rahva poolt valitud ja legitiimselt määratud linnapea kaheks aastaks am
“Prokuratuuri padrunisalv on juba tühjaks jooksnud,” teatas Edgar Savisaar mullu septembris oma Facebooki-lehel ning avaldas kahtlust, kas tunnistajate ütlused on küllalt kaalukad, et rahva poolt valitud ja legitiimselt määratud linnapea kaheks aastaks amRAUNO VOLMAR

Keskerakonna endine kauaaegne esimees ja Tallinna eelmine linnapea Edgar Savisaar, kes on juba ligi nädal Jõgeva haiglas ravil, tõrjub küsimust, miks ta ei läinud enda korruptsiooniprotsessil prokuröriga kokkuleppemenetlusele, sest siis oleks protsess ammu lõppenud ja võibolla isegi unustatud.

"Kõigepealt on mul prokurörist oma arvamus, teiseks ka kohtuprotsessist. Olen ikka arvanud, et see poliitiline protsess," ütles Savisaar ERR-ile eile Jõgeva haiglas antud intervjuus. "Minul ei ole [prokuröriga] milleski kokku leppida."

Kas Edgar Savisaar on poliitikaga lõpparve teinud? Mida ta arvab praegusest Keskerakonnast? Kuidas on tema tervis? Mida ta näeb aknast välja vaadates? Savisaare intervjuud Toomas Sildamile saab lugeda pühapäeval ERR-i portaalist.