Järvamaa keskerakondlased toetavad presidendikandidaadina Mailis Repsi

 (21)
Vaba mikrofon
Mailis RepsFoto: Tiit Blaat

Järvamaa piirkonna keskerakondlased tegid eileõhtusel koosolekul ettepaneku esitada presidendikandidaadi kandidaadiks kahekordne haridusminister Mailis Reps.

"Erakonna aseesimees Jaanus Karilaid on varasemalt teada andnud, et tema näeks järgmise presidendina ärimees Indrek Neiveltit. Meie piirkonna inimesed arvavad, et presidendikandidaat peab siiski tulema erakonna seest. Koosoleku tulemusena jõudsime järeldusele, et sobivaim kandidaat antud positsioonile oleks Mailis Reps," teatas Keskerakonna Järvamaa piirkonna esimees Kersti Sarapuu.

Sarapuu sõnul oli Järvamaa keskerakondlastel Repsiga viimatistel riigikogu valimistel väga edukas koostöö ning Reps tõestas kohalikele inimestele end väga võimeka juhina.

"Seetõttu sai ta ka kohalikelt inimestelt valimistel suure toetuse. Mailise taust on väga muljetavaldav. Ta on olnud mitmekordne minister, pikaaegne riigikogulane ning oma valdkonna tõeline spetsialist. Tegemist on Eesti ühe tugevaima naispoliitikuga, kuid töö kõrvalt leiab ta alati aega enda suure pere jaoks. Eesti vajab just niivõrd võimekat presidenti," lõpetas Sarapuu.