Järjekordne vägivallajuhtum Valkla hooldekodus: neli asukat pöörasid omavahel kaklema

 (84)
Valkla.Hooldekodu
Valkla hooldekoduFoto: Vallo Kruuser

AS-i Hoolekandeteenused Valkla hooldekodus toimus nelja asuka vahel kaklus, hooldekodu pidaja keeldub aga juhtunut lähemalt selgitamast.

Delfini jõudis täna ennelõunal vihje, et kolm Valkla hooldekodu asukat peksid neljanda läbi. Peksmisel läksid vihje kohaselt käiku ka raudlatid ja ohver sai selle tagajärjel peavigastusi.

Põhja prefektuuri pressiesindaja kinnitas Delfile, et kaklus nelja hooldekodu asuka vahel tõepoolest toimus, ja kohapeal käis ka kiirabi ning meedikud vaatasid löömingu osapooled üle.

AS-i Hoolekandeteenused esindaja Ave Lillemäe ütles vaid, et Delfini jõudnud faktid ei vasta täielikult tõele ja olukord oli kirjaldatust erinev.

Seda, mis tegelikult juhtus, Lillemäe ei selgitanud, öeldes vaid, et "Me ei saa meil teenustel olevate inimeste vahel toimuvate intsidentide kohta avalikult levitamiseks infot anda. Sellise info avalikult levitamine meedia vahendusel ei aita kahjuks ka mingil moel kaasa ei meie klientide elukorralduse ega meie ettevõtte töökorralduse paremaks muutmisele.".