Jäätmekäitlusega tegelev AS Eesti Keskkonnateenused pakub põlengus kannatada saanud jäätmejaama omanik Ragn-Sellsile abi

 (3)
Jäätmekäitlusega tegelev AS Eesti Keskkonnateenused pakub põlengus kannatada saanud jäätmejaama omanik Ragn-Sellsile abi
Foto: Karin Kaljuläte

Tänahommikuse Ragn-Sellsi jäätmejaama ulatusliku põlenguga seoses pakub jäätmekäitlusettevõte Eesti Keskkonnateenused neile abi, et välistada olukord, kus seni Suur-Sõjamäel põlevast jäätmekäitlusjaamast läbi käinud prügivoog jääks vedamata ja käitlemata.

“Oleme valmis suurendama oma jäätmekäitlusvõimekust ja pakkuma Ragn-Sellsile igakülgset abi, et kõik ettevõtte kliendid saaksid oma prügi ära anda ajal, mis nad oma jäätmejaama tööd taastavad,” lubas Eesti Keskkonnateenuste juhatuse liige Bruno Tammaru.

AS Eesti Keskkonnateenused on jäätmekäitlus- ja kommunaalteenuseid pakkuv kontsern. Ettevõte käitleb üle 250 000 tonni jäätmeid aastas.

Täna hommikul teatas päästeamet, et Tallinna suurimaid prügisorteerimisjaamu Suur-Sõjamäel põleb ning hetkel käivad Ragn-Sellsile kuuluval objektil kustutustööd. Ragn-Sellsi juhatuse esimees Rain Vääna ütles täna hommikul, et tulekahju ei mõjuta klientidele pakutavat prügiveoteenust ja ettevõte teeb selleks vajadusel koostööd partneritega.