HOMMIKUNE ERISAADE | Mida varjutab Mart Helme NATO plaan B soovi skandaal? Heldeke, lapsed ei oska kirjutada ega kükitada!

 (67)
Erisaade
ErisaadeFoto: Kollaaž

20. sünnipäeva nädala puhul alustab Delfi viiel hommikul oma päeva erisaate hommikuväljaandega, vaadates otsa eelmise päeva, värske hommiku ja eelseisva päeva peamistele uudisteemadele.

Täna hommikul tervitas saatejuht Raimo Poom stuudios Eesti Ekspressi ajakirjanikku Mikk Salu ja Delfi teemaveebide tegevtoimetajat Risto Veskioja.

„Erisaadet“ ei saanud ajakirjanikud alustamata jätta eile õhtul üle uudiste pealkirjade rullunud Mart Helme lausungitest, kus ta NATO olemuse kahtluse alla pani ning kuulutas välja valitsuse nimel mingisuguse „plaan B“ koostamise algatuse. Pidevad, iganädalased skandaalid valitsuse ümber tõmbavad kogu tähelepanu enda peale ja panevad stuudiokülalised küsima, kas äkki selle varjus korraldatakse tähtsates küsimustes mingeid muid sigadusi, mida keegi tähele ei pane?

Seotud lood:


Hea oli siiski tõdeda, et politsei sai eile teatada Kaja Kallast ähvardanud Facebooki konto taga olevate kolme isiku kindlakstegemisest.

Tänastes lehtedes pööratakse palju tähelepanu lastele – Eesti Päevaleht kirjutab, et lapsed ei oska enam hästi kirjandeid kirjutada ja värske Eesti Ekspress lisab omalt poolt juurde raskused kükitamisega. Kas lapsed on nutiajastul käest läinud?

Juttu on veel eile riigikogus toimunud kasudebatist ning meeleolukatest laevasõitude kogemustest Läänemerel.