HOMMIKUBLOGI: Eestis algas gripihooaeg, haldusreform sunnib valdasid elanikke "üle ostma", teed muutuvad libedaks

 (1)
Anna teada, kas sinu kodukohas on libedusetõrje tehtud!
gripp, haldusreform, jää
gripp, haldusreform, jääFoto: DELFI

Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommikublogi, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla - ülevaadet hommikustest ajalehtedest, ilmaprognoosidest, teeoludest, ummikutest, televisiooni- ja raadio hommikustuudiotes toimuvast.

3 uudist, mida teada tänastest Eesti ajalehtedest:

Eesti Päevaleht räägib täna sellest, et haldusreform on paneb vallad korraldama peajahti, et saada täis 5000 elanikku.

+4
Täna on tulemas pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma. On jäiteoht. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Õhtuleht šokeerib avameelse looga, kus vanemad räägivad oma viis aastat tagasi kaaneta kanalisatsiooniauku kukkunud ja surma saanud tütrest ning neid seni painavatest küsimustest ja muredest.

Postimees rõõmustab sellega, et meie kodumaine LHV tõuseb suureks tegijaks ostes Danske teise samba pensionifondid.

3 uudist, mida teada tänaöistest maailma sündmustest:

Terviseamet soovitab tervise hoidmiseks vältida rahvarohkeid kohti, haigetel püsida kodus ja tervetel hoida haigestunutega vähemalt meeter distantsi. Samuti soovitatakse pesta tihti käsi ja aevastades kasutada pabersalvrätti või varrukat.

BBC vahendab, et Ameerika Ühendriikide valitsus süüdistab esimest korda otseselt Venemaa president Vladimir Putinit korruptsioonis.

President Obama väljendas nördimust vabariiklaste vihase alatooniga kampaania üle, öeldes, et kandidaatide retoorika ja visioon on “kolinud tundmatusse kohta”.

Taani parlament korraldab hääletuse, et kaaluda võimalust konfiskeerida varjupaigataotlejate väärisesemed maksmaks nende ülalpidamise eest.