Holsmer vastab Partsile: üllatav on lugeda poliittehnoloogilistest käikudest erakonnalt, kes valimiskampaanias helikopteriga ringi tiirutab

 (21)
Remo Holsmer
Remo HolsmerFoto: Priit Simson

Reformierakondlane Remo Holsmer vastas endisele majandusminister Juhan Partsile, et peaminister Taavi Rõivase poliittehnoloogia produktiks nimetamine pole kõige parem toon, aga jäägu see Partsi südametunnistusele.

"Mõneti üllatav on lugeda poliittehnoloogilistest käikudest erakonnalt, kes valimiskampaanias helikopteriga ringi tiirutab, õpetab hispaanlasi korruptsiooniga võitlema ja sõidab plakat kukil jalgrattaga mööda Tallinnat," kritiseeris Holsmer.

"Ühes olen Juhaniga nõus, peaministrile tuleks toeks olla ja edu soovida. Võtame tema toetusavalduse vastu ja oleme alati valmis IRLi ja Keskerakonna ühinenud opositsiooni ettepanekuid arutama ning ühisosa leidma," kinnitas Holsmer.

Selles osas ootab Holsmer positiivseid algatusi, aga riigile rahaliste kohustuste võtmise puhul tuleks IRLil tulevikus kindlasti ära näidata ka katteallikad. "Lastetoetuste kolmakordistamise eelnõu menetlemine IRLi initsiatiivil ilma katteallikate ei olnud kindlasti hea praktika, aga võtame seda kui tööõnnetust," leidis Holsmer.