Gräzin: Reiljan jääb poliitikas niite tõmbama

 (57)
Gräzin: Reiljan jääb poliitikas niite tõmbama
Foto: Andres Putting

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Igor Gräzin on veendunud, et riigikogust ja Rahvaliidust lahkuv Villu Reiljan jääb Eesti poliitikas niite tõmbama.

Gräzin ütles Delfile, et suur osa inimesi erinevatest erakondadest ei usu, et Reiljan on pistisevõtmises süüdi. "Rõhuv enamus inimesi igasugustest erakondadest leiab, et tegemist on poliitiliselt autoriteetse inimesega, kelle sõna maksab ja kui Reiljani arvamus maksab, siis on tal ju alati võimalus seda ka välja öelda. Temalt võib ära võtta jahipüssi, aga temalt ei saa ära võtta sulepead," ütles Gräzin.

"Talle jääb alati võimalus pidada koosolekuid inimestega," arvab Gräzin, kelle sõnul pole võimatu, et pärast Euroopa kohtu otsust on Reiljan aastate pärast poliitikas uuesti tagasi.

Villu Reiljan on eitanud oma aktiivset osalemist poliitikas, ka enne Rahvaliidu n-ö iseseisvumist. "Edgar Savisaar on ametlikult ära läinud poliitikast kolm korda, mitteametlikult viis korda," kommenteeris Gräzin, olles veendunud, et Reiljan jääb hingelt poliitikuks.