GRAAFIK | Tallinna kesklinnas muutub homsest liikluskorraldus

 (65)
Täiendatud kell 12.43

Alates homsest kuni augusti keskpaigani on liiklusele suletud Tallinna kesklinnas Jõe ja Lootsi tänava otsad, mis jäävad Ahtri tänava ristmiku poolse. Jõe ning Lootsi tänavalt ei ole võimalik sõita Ahtri ristmikule ning Ahtri ristmikult ei ole võimalik sõita Lootsi ega Jõe tänavale.

"Tänavate ulatusliku sulgemise põhjus on teealuse sademeveekollektori ümberehitus, et vältida tulevikus uputusi selles piirkonnas. Ehitaja kinnitusel on tagatud inimestele ligipääs oma valdustele ja büroodele," ütles Tallinna kesklinna vanem Vladimir Svet. "Mõistame, et ehitustööd tekitavad ebamugavusi sadama piirkonna elanikele ja teistele liiklejatele, kuid loodame tallinlaste mõistvale suhtumisele. Palume kõigil liiklejail hoolikalt järgida liikluskorraldusvahendite nõudeid ning võimalusel sadama piirkonda vältida," lisas ta.

Liiklejad, kes tahavad sõita Linnahalli juurest Jõe, Narva mnt ja Pronksi tänava ristmikule, peavad liikuma marsruudil Viru ring–Hobujaama tänav–Jõe tänav/Narva mnt/Pronksi tänav.

Liiklejad, kes soovivad Linnahalli juurest saada reisijate D-terminali, peavad tegema peale Ahtri ristmikku vasakpöörde Lootsi põiktänavale.

Liiklejad, kes soovivad reisijate D-terminalist sõita Mere puiesteele, peavad sõitma vastavalt hetkel kehtivale korrale ning Lootsi põiktänavalt tegema parempöörde.

Liiklejad, kes soovivad reisijate D-terminalist sõita Narva maanteele, peavad sõitma kas Lootsi põiktänavale, sealt tegema vasakpöörde ning edasi Petrooleumi ja Tuukri tänava ristmikult tegema parempöörde Narva maantee suunas. Samuti on võimalik sõita sadama territooriumilt D-terminali car check-in alale ning sealt teha parempööre Petrooleumi tänavale.

Seotud lood:

Liiklejad, kes soovivad saada Tartu mnt, Liivalaia või Juhkentali tänavalt sadamasse, peavad kasutama Raua tänava ja Narva maantee ristmikku ja sõitma Petrooleumi tänavale.

Liiklejatele, kes sõidavad Mere puiesteelt Tuukri tänavale või Tuukri tänavalt Mere puiesteele piiranguid peale liikluskiiruse ei ole. Ohutuks liiklemiseks tuleb järgida ajutisi liiklusmärke, ajutisi jalakäijate ülekäike ning ehitustehnika liikumist.

Uus liikluskorraldus jääb kehtima kuni augusti keskpaigani. Reidi tee ehitus saab valmis selle aasta lõpuks.

Küsitlus #118543