FOTOD | Viimasel ajal pigem avalikkuse silme alt eemal olnud Kersti Kaljulaid võõrustas varasel hommikutunnil Kadriorus Jüri Ratast

 (93)

Täna hommikul kohtusid Kadrioru lossis riigipea Kersti Kaljulaid ning peaminister Jüri Ratas.

Mõneti ehk üllatav on kellaaeg - keset nädalat kell 8 hommikul. Ratasel hommikul midagi pakilist ees pole, valitsuse eelinfos seisab vaid, et kell 13 vastab ta riigikogu infotunnis saadikute küsimustele.

President Kersti Kaljulaidi graafik on pärast tihedat veebruarikuud pigem vaikne olnud. Presidendi kodulehel seisab, et 21. veebruaril andis Kaljulaid üle teenetemärgid, järgmisel päeval toimus Kadriorus esmakordselt riigipeade ja abikaasade lõuna. 24. veebruaril olid teatavasti EV100 üritused.

Järgmine kohtumisele viitav uudis kodulehel alles eilne, kui Kaljulaidile andsid volikirjad Ecuadori, Ghana, Horvaatia ja Islandi suursaadikud.

Täna on Kaljulaidil siiski tihe päev. Presidendi kantselei teatas täna varahommikul, et riigipea külastab Raplamaad. Ta kohtub Märjamaa ning Rapla vallavolikogu liikmetega. Lisaks külastab Kaljulaid piimatootmisega tegelevat osaühingut Kaiu LT farm, samuti kohtub ta Märjamaa gümnaasiumi õpilastega.