FOTOD: Vähiravifond on kolme aastaga kogunud annetustena ligi 1,6 miljonit eurot

 (8)

Vähiravifond "Kingitud elu" on kolme aastaga kogunud annetustega ligi 1,6 miljonit eurot ning fondilt on abi saanud sada inimest.

Reedel 3. veebruaril kutsus vähiravifond Kingitud elu oma 3.sünnipäeva puhul kokku fondi vabatahtlikud töötegijad ning suuremad toetajad, et pakkuda neile üks eriline tänuõhtu.

Hilton Park Tallinn hotellis toiminud üritusel astusid üles Curly Strings ja Ott Lepland, road valmistas restoran The Able Butcher. Õhtut juhtis Hannes Hermaküla ning südamliku tunnistuse andis fondi vabatahtlikuna toetav rahvasaadik Viktoria Ladõnskaja.

Fondi kuulsaim vabatahtlik, korduvalt annetusi kogumas käinud peaminister Jüri Ratas esines videotervitusega. Fondi juhataja Toivo Tänavsuu tutvustas 2016.aasta töötulemusi, sõnumi edastas ka fondi nõukogu liige Janek Mäggi. Kohal oli nn mittekulutõhus pereisa Mustveest, Alar Tupp, kes elab tänu fondi toetusele täisväärtuslikku elu.

Kolme aasta jooksul on Kingitud elu kogunud annetustega kokku ligi 1,6 miljonit eurot ning sellega kinkinud lootuse, elupäevi või täieliku tervise sajale Eesti inimesele vanuses 4-83.