FOTOD | Tartus on suletud kõik mängu- ja spordiväljakud


Tartu sulges mängu- ja spordiväljakud
Tartu sulges mängu- ja spordiväljakudFoto: Argo Ingver

Sarnaselt osade teiste kohalike omavalitsustega otsustas Tartu linn eile sulgeda avalikud spordi- ja mänguväljakud ning kogunemiskohad. Täna pandi väljakutele piirdeid ette.

Üldiselt tundub, et Tartus peetakse karmimatest liikumispiirangutest tublisti kinni. "Linnapeaga suhtlesin, siis ta ütles, et tundub jah, et Tartus pole asi nii hull. Probleemseim koht oli skate-park, kus kogunesid noored päris korralikult, nüüd on ta kinni."

"Suuri kampasid ma ei pannud tähele, et liiguks ringi. Nägin ka inimesi suhtlemas suurema vahega. Kesklinnas märkasin, et liikus inimesi ka paaris koos, aga suure tõenäosusega olid nad lähikondlased," kirjeldas olukorda Tartus fotograaf Argo Ingver.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!