FOTOD: Tartu "Isa ja poeg" jäid fooliumist mütsideta

 (21)
FOTOD: Tartu "Isa ja poeg" jäid fooliumist mütsideta
Foto: Leonid Nikolajev

Tartus paiknevad Ülo Õuna skulptuurid "Isa ja poeg", kes päeval kellegi hoolitsevate käte abil omale fooliumist mütsikesed pähe said, jäid neist paari tunni pärast ilma.

Rimi Eesti Foodi kommunikatsioonispetsialist Katrin Bats ütles täna Delfile, et võrreldes eelmiste päevadega on neil fooliumi müügis tõesti väike kasv, kuid fooliumi puudust tema sõnul oodata pole.

ACTA vastased korraldavad homme Tallinnas ja Tartus miitingu "Ei mingit ACTAt". Arvata võib, et paljud meeleavaldajad kannavad fooliumist mütse.

Peaminister Andrus Ansip ütles kolmapäeval riigikogus ACTA salaja vastuvõtmise kohta: "/---/Teate, see, kes midagi taolist väidab, see on seemneid söönud ja mitte neid seemneid, mida meie oma põldudele külvame. Tavaliselt niisugustel puhkudel, kui inimestel sellised kahtlused on, siis selle vastu aitab aeg-ajalt see, et pannakse foolium mütsi sisse. Mõned arvavad, et abi võib olla ka mullivannist. Ma ei tea, mis konkreetsel puhul võiks aidata, aga inimesed võiksid otsida kusagilt abi!"