FOTOD | Tänasest suletud mänguväljakud on piirete ja lintidega kinni pandud

 (44)
Täiendatud kell 18.02

Tallinn piiras tänasest ligipääsu avalikele mängu- ja spordiväljakutele, et vähendada koroonaviirusesse nakatumise riski linnaruumis.

"Kuigi praegu tundub, et viiruse levik ja tagajärjed ei ole nii nähtavad, peame vajalikuks mängu- ja spordiväljakutele juurdepääsu piirata. On arusaadav, et kodus olevate lastega tuleb midagi teha, kuid arvestades, kui suurt hulka inimesi viimastel päevadel mängu- ja spordiväljakutel näha on, siis hindame nakkusriski mänguväljakutel kõrgeks," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

Täna ennelõunal oli mitmel pool Tallinnas näha, et usinasti pandi püsti piirdeid, et linlased mängu- ja spordiväljakutelt eemal hoida. Samuti on ligipääsu piiratud lintidega ning kiiged kettidega kinni pandud.

Mänguväljakute sulgemisest teatasid täna ka Tartu, Pärnu ja Rakvere.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!