FOTOD | Tallinnas kadunud 17-aastane Sofia on endiselt leidmata

Täiendatud 22.04 kell 12.25
FOTOD | Tallinnas kadunud 17-aastane Sofia on endiselt leidmata
PPA

Politsei palub abi, et tuvastada ülemöödunud nädalal kodust lahkunud ja sinna siiani mitte tagasi tulnud 17-aastase Sofia asukohta.

Sofia lahkus oma kodust Tallinnas Kadriorus 13. aprilli päeval ja ei ole sinna tänaseni tagasi tulnud. Lahkudes ei võtnud neiu kaasa oma telefoni ega dokumente. Politsei on kontrollinud meditsiiniasutusi ning piirkondi, kus tüdrukule on meeldinud jalutada, samuti suhelnud tema lähedaste ja tuttavatega. Paraku ei ole tüdruku asukoht seni tuvastatud ning patrullid jätkavad tema otsimist.

Kesklinna politseijaoskonna piirkonnavanem Liisa Merekivi ütles täna, et alates sellest ajast, kui lähedased teavitasid politseid Sofia kadumisest, on politseinikud kontrollinud kõiki vihjeid ja infokilde, mis tulid hädaabinumbrile 112, suhelnud paljude inimestega, kontrollinud linna- ja eravalduses olevate kaamerate videosalvestisi ja edastanud tüdruku isikukirjelduse erinevatele ametkondadele, sh turvafirmadele, MUPO-le ja keskkonnainspektsioonile.

"Kahjuks ei ole ükski vihje toonud edu või aidanud Sofiat üles leida. Neiul pole kaasas ei pangakaarti ega mobiiltelefoni, seega pole võimalik ta asukohta positsioneerida või võtta välja pangatehingute eristust. Sofia pole nende päevade jooksul olnud ka sotsiaalmeedias," lisas ta.

PPA

Sofia on umbes 160 sentimeetrit pikk ja tugevama kehaehitusega. Tal on pikad tumedad juuksed ning ta kannab prille. Lahkudes oli tal seljas roheline jope, sinise-valge kirju müts ning kaasas roosa-lilla kirju seljakott.

"Sofiat otsides on politseinikud kontrollinud avalikke kohti ja suhelnud toitlustusasutustega, kus neiule meeldib tavaliselt käia, kuid uut infot Sofia liikumistest ja võimalikust asukohast praegu ei ole" vahendas politsei.

Politsei palub kõiki, kes on neiut näinud, helistada viivimatult hädaabinumbril 112.