Teletorni magnetiks on olnud ja jääb kindlasti 21. korruselt avanev vaade, mille nautimist muudavad põnevamaks objekte tutvustavad multimeedia lahendused võimaldades vaadata ka ajas edasi ning tagasi. Ühtlasi hakkab teletorni vaateplatvormil külastajaid kostitama väike kohvik, teatas sihtasutus Tallinna Teletorn.
22. korrusel avatakse Eesti teadus- ja kultuurisaavutusi tutvustav püsiekspositsioon. 21. korruse vaadet ja ekspositsiooni vahendavad erinevat tüüpi robotid. „Renoveeritava teletorni näol on tegemist Eestis esimese avaliku kohaga, kus ekspositsiooni tutvustamisse on kaasatud robotid,“ märkis teletorni tulevane juhataja Riina Roosipuu.

KOKO Arhitektide juhataja Andrus Kõresaare sõnul saavad soovijad proovile panna oma kõrgusetaluvust 170 m kõrgusel klaaspõrandal seistes ja otse enda alla vaadates. „Arvestades Tallinna teletorni silmapaistvat arhitektuurset lahendust, unikaalset kontseptsiooni ja elamuslikke esitlusviise, saab teletornist kindlasti üks külastatavamaid turismiatraktsioone Eestis,“ lisas Kõresaar.

Roosipuu sõnul on teletorn Eesti lähiajaloo üks olulisemaid maamärke, mille rekonstrueerimise käigus taastatakse tema roll külastusobjektina nii Eesti elanike kui turistide jaoks. "Renoveeritud teletorni ekspositsioonid hakkavad pakkuma külastajatele vaadet Eesti minevikku, olevikku ja tulevikku,“ üsõnas Roosipuu.

Rõhutamaks teletorni märkimisväärset rolli Eesti ajaloos on teise korruse ekspositsioonisaali kavandatud torni ajalugu kajastav videoekspositsioon. Teletorni esimesele korrusele luuakse teletorni telestuudio ehk külastajatele telesaadete tegemise võimalus ning lastele mõeldud robotite meisterdamise tuba.

Tallinna teletorni renoveerimistöid teostab AS KMG Ehitus. Ehitustööde maksumuseks on 88,4 miljonit krooni. Renoveeritud teletorn avatakse külastajatele 2011 aasta juulis.