FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Pirital on torulekke tõttu teeolud keerulised, politsei palub autojuhtidel olla väga tähelepanelik

 (18)
Neljapäeva hommikul om Randvere tee ristmik suletud

Pirital Randvere tee ja Merivälja tee ristmikul on veeavarii, mille likvideerimiseks suleti liiklusele umbes 50 meetrine teelõik, ühistransport suunati ümber Bornhöhe tänavale.

"Brigaad tegutseb, tunni jooksul peaksime saama vee sulgeda. Teavitame inimesi, kes seal elavad. Tekkinud auk saab ülehomseks taastatud. Tellitud on ka libedusetõrje," ütles Delfile Tallinna Vee kommunikatsioonispetsialist Maret Martsepp kolmapäeva õhtul.

Lekkimisi põhjuseks on Martsepa sõnul suur temperatuuri kõikumine.

Põhja prefektuuri pressiesindaja ütles Delfile, et sündmuspaigal on tee ligikaudu poole kilomeetri ulatuses väga libe ning see on kaasa toonud ka juba ühe avarii.

Tallinna Vesi teatas neljapäeval, et seoses veeavarii likvideerimisega Randvere tee 1 juures suletakse liiklusele umbes 50 meetrine teelõik alates 9.veebruari varahommikust. Sellest tulenevalt on päeva jooksul ka ühistransport lähedal asuvate tänavate kaudu ümber suunatud.

"Palume jälgida liiklust ümber korraldavat märgistust ning arvestada võimalusega, et muudatus võib tõsta liikluskoormust. Tavapärane liikluskorraldus taastatakse esimesel võimalusel. AS Tallinna Vesi vabandab, võimalike ebamugavuste pärast," teatas ettevõtte pressiesindaja.