FOTOD: Reformierakonna linnapeakandidaadiks valiti Valdo Randpere

 (215)
Reformi Tallinna üldkogu
Foto: Martin Dremljuga

Reformierakonna Tallinna piirkond kinnitas oma tänasel üldkogul linnapeakandidaadiks Valdo Randpere.

„20. oktoobril, valimispäeval, otsustavad tallinlased kogu Tallinna linna käekäigu järgmisel neljal aastal. Ma usun, et nendel valimistel on meil täiesti reaalne võimalus võtta Tallinnas võim ja tuua pealinna uus, euroopaliku juhtimisega linnavalitsus. Linnapeana tahan ma teha Tallinna korda, et kõigil eestimaalastel oleks võimalik oma pealinna üle uhke olla,“ ütles Valdo Randpere meediale saadetud teates.

„Tallinn peab saama puhtaks, valgustatud tänavatega, oma kõigist elanikest hoolivaks linnaks. Tallinna peab saama kogu Eesti väärikaks pealinnaks ja Tallinnast peab saama hea naaber oma lähivaldadele,“ rääkis Randpere.

„Tallinna linnavalitsuses tuleb lõpetada korruptsioon, maksumaksjate raha ebaotstarbekas kasutamine ning tallinlased ei peaks edaspidi enam kinni maksma erakondlikku propagandaaparaati. Lisaks on meie eesmärgiks see, et Tallinna tuleks rohkem Euroopa Liidu investeeringuid, mis võimaldaks tallinlaste elukeskkonda paremaks muuta,“ lausus Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat.

Eile pärastlõunal kogunenud Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus otsustas esitada täna toimuvale Tallinna piirkonna üldkogule valimiseks kaks linnapeakandidaati - Valdo Randpere ja Vilja Savisaar-Toomasti.

Seotud lood:

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadiks pürgis üldse kokku neli inimest – ennast taandanud Jürgen Ligi ja Laine Randjärv ning Valdo Randpere ja Vilja Savisaar-Toomast, kelle vahel valis Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogu täna välja ühe linnapeakandidaadi.

Nüüd on sisuliselt selge ka kõikide suuremate erakondade linnapeakandidaadid: IRL on välja pannud Eerik-Niiles Krossi, sotside eest kandideerib riigikogulane Andres Anvelt ning oravaid esindab Valdo Randpere. Küll ei ole ametlikult kinnitatud veel kandidaadiks Keskerakonna liidrit Edgar Savisaart, kuid kuna keegi Savisaarele vastu ei kandideeri, siis tehakse seda ilmselt 7. septembril toimuval Keskerakonna XIV kongressil.