FOTOD: Reformierakonna juhatus kogunes tulevikku vaagima

 (15)
FOTOD: Reformierakonna juhatus kogunes tulevikku vaagima
Foto: Rauno Volmar

Reformierakonna esimees Taavi Rõivas teatas täna, et lahkub esimehe kohalt ja erakonna juhatus kogunes õhtul tulevikuga seotud küsimusi arutama.

Soovist esimeheks kandideerida on teatanud Hanno Pevkur ja Kristen Michal, kandideerimist ei välistanud ka Urmas Paet. Täna peaks aga selguma erakonna kongressi aeg, mil uut juhti valima hakatakse.

Michal: jah, kandideerin Reformierakonna esimeheks

Kristen Michal Foto: Madis Veltman

Endine majandus- ja taristuminister Kristen Michal kinnitas täna, et kandideerib Reformierakonna esimeheks, kui seni erakonda tüürinud Taavi Rõivas erakonna juhtimise üle anda lubas.
Loe edasi...

Hanno Pevkur sihib Reformierakonna juhi tooli

Hanno Pevkur Foto: Karli Saul
Seotud lood:

Täna teatas Taavi Rõivas, et annab valitsuses koha kaotanud erakonna juhtimise üle. Erakonna juhiks kandideerib endine siseminister Hanno Pevkur.
Loe edasi...

Urmas Paet ei välista Reformierakonna esimeheks kandideerimist

Urmas Paet Foto: Ilmar Saabas

Reformierakonna esimees Taavi Rõivas teatas täna, et annab erakonna juhtimise üle. Erakonna juhatuse liige, Euroopa Parlamendi saadik Urmas Paet ei välista erakonna esimeheks kandideerimist, kuid soovib seda enne otsustamist erakonnakaaslastega arutada.
Loe edasi...

Taavi Rõivas uuesti Reformierakonna esimeheks ei kandideeri

Valitsuse pressikonverents Foto: Rauno Volmar

Reformierakonna esimees Taavi Rõivas saatis täna erakonnakaaslastele kirja, milles teatas, et ei kandideeri uuesti Reformierakonna esimeheks. Alljärgnevalt Rõivase kiri.
Loe edasi...