FOTOD: Reformierakonna juhatus kogunes enne Kadriorgu minekut aru pidama

 (38)
FOTOD: Reformierakonna juhatus kogunes enne Kadriorgu minekut aru pidama
Foto: Ilmar Saabas

Reformierakonna juhatus kogunes täna hommikul erakonna peakontorisse, et enne presidendi ümarlauale minekut arutada Harta 12-s esitatud ettepanekuid.

Reformierakonna peasekretär Martin Kukk selgitas, et erakonna juhatus koguneb iga kahe nädala tagant ja ka täna hommikul on tegemist korralise koosolekuga. Kukk rääkis, et seekord kutsuti juhatus kokku lihtsalt varasemal kellaajal, hommikul kella üheksaks, sest presidendi juures algab kohtumine kell 11.

„Juhatuse põhiteema on riigieelarve, aga loomulikult ka ettepanekud neis küsimustes, mis puudutavad erakondade rahastamise läbipaistvamaks muutmist ja kontrolli tõhustamist. Samuti poliitilisel maastikul konkurentsi elavdamist. Arutame kõike seda, mis ka presidendi juures jutuks tuleb,” märkis Kukk.

Reformierakond saadab president Toomas Hendrik Ilvese juures täna kogunevale ümarlauale erakonna aseesimehe ja keskkonnaministri Keit Pentus-Rosimannuse ning riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed, põhiseaduskomisjoni kuuluvad Väino Linde ja Rait Maruste.