FOTOD | Põhja-Tallinna liiklus on teeremontide tõttu umbes

 (56)
Lugeja, jaga oma fotosid ja kirjeldusi ummikutest: vihje@delfi.ee

Põhja-Tallinna Kalamaja kandi tänaval on Suurtüki tn ülesõidu ehituse tõttu veel enam umbes kui tavaliselt. Liikluskorralduse muudatus tingis olukorra, kus hommikul lahkusid inimesed busspeatuses bussist, sest jala sai kiiremini edasi. Ummikud on mitmetel tänavatel ka õhtuse tipptunni eel.

Tänasest kuni 19. juulini rekonstrueeritakse Kopli suunalise trammiliini Suurtüki tänava ülesõitu. Liikluses on tehtud suured muudatused, näiteks on Põhja-Puiestee muudetud ajutiselt kahesuunaliseks.

Elanikud aga ei ole asjaga veel harjunud ja seetõttu tekkisid täna hommikul liiklusummikud pea terves Kalamajas. Õhtune liikluspilt pole parem, juba kella poole viie paiku olid märkmisväärsed ummikud nii Niine, Tööstuse kui ka Kalaranna tänaval.

Ummikud Kalaranna tänaval Mobiilifoto: Andres Putting
Seotud lood:

Üks lugeja andis kella 18.40 paiku teada, et umbes 50 meetrit pärast lennusadamat suunaga kesklinna poole algab samuti pikk ummik.

Lugeja foto

Autode rivi on pikk ka linnahalli lähistel.

Lugeja foto
Hommikul andis linn teada, et 5.-19. juuli toimub seoses Kopli suunalise trammiliini taristu rekonstrueerimisega Suurtüki tn ülesõidu ehitus. Liikluskorraldus Suurtüki tn, Põhja pst ja Soo tn on oluliselt muutunud. Palun jälgige märke, liiklusreguleerijaid ja varuge kannatust. Võimalusel vältida Niine ja Kalaranna tänava kaudu linna sõitmist, kasutada Ristiku ja Sõle tänavaid.
Ummikud Kalamajas Foto: Waze