FOTOD | Kopli trammitee remont pidi lõppema septembris, tööd on aga jätkuvalt pooleli

 (62)
Linnavalitsus: ehitajale on märkused tegemata tööde kohta saadetud

Kuigi Kopli-suunaline trammitee pidi lõplikult valmima 27. septembril, on tööd jätkuvalt pooleli. Trammipeatuste lähedusse on kuhjatud telliskivid, siin-seal ripuvad ühendamata juhtmed bussipaviljonides, poolikud on ka mitmed jalakäijate ülekäigud.

Näiteks Mere puiestee ja Balti jaama peatuse vahel asuva Suurtüki tänava ületamine lapsevankri või ratastooliga võib osutuda konarlikuks, sest sõidutee ja kõnnitee pole korralikult ühendatud asfaldi või muu täitevahendiga.

Suurtüki tänav Foto: Taavi Sepp

Mitmel pool on poolikud ka ooteplatvormid.

Foto: Taavi Sepp
Seotud lood:

Linnavalitsuset öeldi 4. septembril Delfile, et peatuste platvormide rajamine lõpule jõudma nädala lõpuks (10. septembriks). "Laiemalt on tööde lõppemise tähtaeg 27. september, mil lisatakse veel paviljone ja tehakse mullatöid ja muid korrastustöid," lisas Taavi Aasa nõunik Priit Simson.

Täna selgitas Simson, et linnavalitsus on puudujääkidest teadlik. "Tööde teostaja AS TREF Nord pole püsinud graafikus. Ehitajale on ka märkused tegemata tööde kohta saadetud. Hilinemiste kohta on lepingus trahvide võimalus olemas. Laiem põhjus hilinemisel on kevadine senise peatöövõtja OÜ Bauschmidt pankrotti minek, mis tööde graafiku segi paiskas".