FOTOD | Kõmmari mälestuseks võtsid sõbrad ette ühise rattasõidu! Just rattasõit oli Kõmmari jaoks muusika kõrval üks suurimaid kirgi


Ööl vastu tänast hukkunud Raivo Rätte ehk Kõmmari armastas muusika kõrvalt ka rattasõitu. Just rattasõiduga peeti täna ka meeles.

Kõmmari oli rattaklubi RedBike liige. Täna kella 19.15 ajal alustasid sõbrad Tallinnast Männikult ühissõitu. Paari aasta eest kirjutas ajaleht Pealinn, et 45. eluaasta tõi Kõmmari ellu suure muudatuse. Ta ostis elu esimese ratta, õppis sõitma, liitus RedBike’i klubiga ning kogus aasta lõpuks kokku 5000 sõidukilomeetrit. "Olen lõpetanud uimerdmise, konkretiseerinud ajakasutust ja kaalun nüüd sama palju kui 25aastaselt. Mõtteviisilt olen ka sama!"

Kõmmari hukkus oma kodumaja ees, kui peretüli käigus rammis ta eksnaise uus elukaaslane teda autoga. Delfile teadaolevalt läks Kõmmari naisest lahku mullu talvel.

Politsei alustas kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahv 118 järgi, mis käsitleb raske tervisekahjustuse tekitamist, mille tagajärjel saabus surm. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel ning politsei palub pealtnägijatel ühendust võtta numbril 5883 6465.