FOTOD ja VIDEO | Vaktsineerija Ülikooli perearstikeskuses: kui tavaliselt käsi ei värise, siis meedia ees küll

 (37)

Pereõde Kati Nõmmiste vaktsineeris täna kaamera ees viite personaliliiget. "Kui tavaliselt vaktsineerides käsi ei värise, siis meedia teeb selle, et sul hakkab käsi värisema jah," nentis Nõmmiste peale protseduuri.

Ülikooli perearstikeskuse pereõde Kati Nõmmiste vaktsineeris täna viite inimest. Ise ta aga veel vaktsineerituks ei saanud, vaid ootab 31. detsembrit.

Millistel alustel tasub vaktsineerimise kuupäeva graafikusse planeerida? Milleks on tarvilik teha vaktsiin käele, mis pole igapäevaelus domineeriv? Ning milline on olnud tagasiside esimestelt vaktsineeritutelt? Vaata videot ja saa teada.

Muuseas saab visata ka pilgu peale sellele, kuidas möödusid esmased vaktsiinitalgud Tartu Ülikooli Kliinikumi ruumides:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!