FOTOD | Ettevalmistused Nolani filmi võteteks? Tallinna linnahalli juures on hulgaliselt Ukraina kiirabi- ja politseiautosid

 (138)

Tallinna linnahalli juurde, mis on üks Christopher Nolani filmi "Tenet" võttepaikadest, on tekkinud suurel arvul Ukraina kiirabi- ja politseiautosid.

Varasemalt on liikunud kuuldused, otsekui oleks mõeldud vähemalt osa Tallinnas filmitud kaadreid kujutama Ukraina pealinna Kiievit ja mitte Tallinnat.

Warner Brosi Eesti partneri Filmistuudio Allfilm esindaja Ivo Felt ütles Delfile, et tal ei ole praegu endiselt luba filmivõtetega seonduvat kuidagi kommenteerida.

Christopher Nolani fännilehe andmetel algavad spioonipõneviku "Tenet" võtted Tallinnas juba sel nädalal ning need peaksid kestma kuni kuu aega. Tegelikult kestavad Eesti võtted oluliselt kauem, kui võtta aluseks Tallinnas toimuvate massistseenide jaoks näitlejatele saadetud ankeedid, kust käis läbi, et võtted toimuvad pikemalt veel ka juulikuus.

Võttepaiku on Tallinnas teadaolevalt kokku 13, nende hulgas ka Lasnamäel asuv Laagna tee, mida filmitegijad sooviksid heameelega juulikuus kuuks ajaks sulgeda. Tallinna linnale tuleks aga sulgemine kõne alla vaid graafiku alusel.