DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

FOTOD: Efraim Zuroff pidas Tallinnas kõnet

 (129)
FOTOD: Efraim Zuroff pidas Tallinnas kõnet
Foto: Andres Putting

Täna toimus Tallinnas meediaklubi Impressum kokkukutsutud konverents, kus teiste seas astus üles ka Simon Wiesenthali keskuse juht Efraim Zuroff, kes on korduvalt kritiseerinud Eesti tegevust Teise maailmasõja aegsete kuritegude uurimisel.

Kaitsepolitsei aastaraamatuski äramärkimist leidnud Impressumi konverentsil olid kohal mitmed skandaalidega kuulsust kogunud inimesed: Kuldsõduri Tõnismäele toimetanud Kristina Norman ning  Dimitri Klenski, Dmitri Linter, Maksim Reva ja Johan Bäckman.

Efraim Zuroff keskendus oma esinemises tuntud natsiküti Simon Wiesenthali tegevusele. Zuroffi sõnul on Wiesenthali tegemistel lisaks otsesele kurjategijate vastutusele võtmisel ka oluline moraalne ja hariduslik seisukoht.

Rohkem pilte vaata SIIT.

Üritusel esitleti raamatu “Antisemitism. Kontseptuaalne vihkamine. Essee Simon Wiesenthali mälestuseks” venekeelset tõlget.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.