FOTO: Varvara leiukohta tuuakse jätkuvalt lilli ja mänguasju

 (8)
FOTO: Varvara leiukohta tuuakse jätkuvalt lilli ja mänguasju
Foto: Sergei Stepanov

Leinavad inimesed on 9-aastase Varvara surnukeha leiukohta Narvas toonud väga palju lilli, samuti on tema mälestuseks toodud väga palju mänguasju, õhupalle ja küünlaid.

Narvas möödunud pühapäeval kadunuks jäänud 9-aastane Varvara leiti surnuna reede ennelõunal. Tüdruk kadus jäähalli juurest ning selle lähedalt kaevust lume alt tema vägivalla märkidega riieteta surnukeha ka leiti.

Esmaspäevast reedeni otsis tüdrukut koos politseiga kümneid vabatahtlikke nii ööl kui päeval. Otsimiskuulutusi pandi üles ka Tallinnas. Narvas vaatati korduvalt läbi ka paik, kust Varvara reedel leiti. Veel päev enne tüdruku leidmist otsiti see ala uuesti läbi.

Esialgu oli politseil info, et tüdrukut nähti koos ühe mehega tumedasse autosse istumas, kuid hiljem langes see info ära. Küll hoiatas Ida prefektuur paar nädalat tagasi inimesi Narvas ringi liikunud tundmatu mehe eest, kes olla lapsi trepikodades näpistanud, kuid seni pole teada, kas mees oli Varvara surmaga seotud. Politsei palub oma laste tegemistel silm peal hoida ja seda tõesti lapsevanemad Narvas praegu ka teevad.