ERR-i nõukogu koguneb erakorraliseks koosolekuks

 (17)
ERR nõukogu kogunemine-10
Foto: Ilmar Saabas

ERR-i nõukogu esimees Agu Uudelepp kutsub järgmisel nädalal nõukogu erakorralisele koosolekule, et arutada Marko Kaljuveeri, Hanno Tombergiga ja Margus Allikmaaga seoses kerkinud küsimusi.

Agu Uudelepp kinnitas ERR-i uudisteportaalile, et eile töötajate poolt koostatud kaks kirja jõudsid nõukoguni juba samal õhtul kell 21-ks. Enne kirjade laekumist jõudis aga Uudelepp kokku kutsuda erakorralise nõukogu koosoleku, mis toimub järgmisel nädalal.

"Minu käes on kaks pöördumist, milles väljendatakse muret olukorra pärast ERR-is ja ühes nõutakse nõukogult süvenenumat vaadet toimunule ja pingutusi olukorra normaliseerimiseks ning teises väljendatakse veendumust, et praeguse juhatuse esimehega pole võimalik koostööd jätkata," ütles Uudelepp.

Uudelepp rääkis, et koosolekul oselavad lisaks nõukogu liikmetele ka juhatuse liikmed ning oodatud on ka pöördumiste autorid, allkirjastajad ning toetajad.

ERR-i juhatuse esimees Margus Allikmaa teatas teisipäeva õhtul, et on otsustanud lõpetada töösuhte sporditoimetuse juhi Marko Kaljuveeriga,
Kaljuveeri vallandamisest kuulnud juhatuse liige Hanno Tomberg otsustas sellest tulenevalt ise ERR-ist lahkuda.