Elukaaslane: haiglasse sattunud Kalev Kallo võib juba aprilli lõpus tööle naasta

 (14)
Kalev Kallo
Kalev KalloFoto: Vallo Kruuser

Veebruaris terviserikkega haiglasse sattunud ja intensiivravi vajanud Tallinna linnavolikogu esimees Kalev Kallo paraneb jõudsalt ning loodab tagasi tööl olla aprilli lõpuks, kinnitas tema elukaaslane Rita Makarova.

Kallo elukaaslane Rita Makarova, kes töötab Tallinna linnavalitsuses linnapea nõunikuna, ütles Delfile, et paraku ei saa arstid mehe täpset paranemise kuupäeva öelda.

"Kalev terveneb, tema enesetunne on hea ning tõenäoliselt juba aprilli lõpus võib ta volikogu töös osaleda," lisas Makarova.

Kalev Kallo haigestus raskelt ja viidi haiglasse veebruari alguses. Tallinna linnavolikogu esimehe kohustusi on Kallo haiguse ajal täitnud linnavolikogu aseesimees Lauri Laats.

Kallo on Tallinna linnavolikogu esimees alates 30. aprillist 2015. Ta kandideeris viimastel riigikogu valimistel ja osutus valituks kompensatsioonimandaadiga, kuid loobus riigikogu kohast ja hakkas juhtima volikogu.

Kallo on olnud riigikogu IX, XI, XII ja XIII koosseisu liige. Kallo kuulub 1991. aastast Keskerakonda, on erakonna juhatuse liige ja volikogu esimees.