Ekspress tegi Bushi arvel nalja

 (26)
Kranaadi plakat Bushist
ETA FOTO

USA valitsus võtab komplimendina eilses Eesti Ekspressis ilmunud libareklaami, kus president Bushi ja New Yorgi linnapea Giuliani fotole on lisatud Statoili reklaamlause.

“Juhul, kui seda ei kasutata kasu saamise eesmärgil ning järgitakse head maitset, ei ole USA valitsusel midagi president Bushi foto kasutamise vastu,” ütles ETAle USA saatkonna pressiesindaja Evelin Kokkota.

“Minu jaoks on see hästi positiivne üllatus,” ütles Statoili pressiesindaja Hede Kerstin Luik ETAle. Luige kinnitusel kannab Ekspressis olev montaaž edasi sama ideed, mis suvel toimunud reklaamikampaania. Suvises kampaanias kasutatud fotol olevad Harley mehed on tegelikult Soome ja Skandinaavia suurettevõtete tippjuhid ja omanikud, selgitas ta.

Kui Eesti Ekspress vihjab peenetundeliselt, et president Bush ja New Yorgi linnapea Giuliani on tugevad liidrid, hindame me seda komplimenti, edastas Kokkota USA valitsuse seisukoha.

Suvise kampaania mõte oligi laiem, et nendest meestest sõltub võib olla riigi tulevik mitte ainult üksikisiku meelepaha, ütles Luik. Tema sõnul sobib president Bushi kasutamine koos Statoili reklaamiga hästi kokku juba lõppenud kampaania sisuga.