Eestlased Tenerifel! Ülehomme toimub erakorraline lend Tallinnasse

 (147)
Eestlased Tenerifel! Ülehomme toimub erakorraline lend Tallinnasse
Foto: Ilmar Saabas

Neljapäeval pääsevad Tenerifel lõksus olevad eestlased erakorralise lennuga Tallinnasse.

Erakorraline lend Tenerife Lõuna lennujaamast Tallinna lennujaama toimub neljapäeval, 19. märtsil. Korraldajaks on Wris ja vedajaks Smartlynx. Kellaaeg selgub homme.

Ühe inimese kohta on lennupileti hind 900 eurot. Alla kahe aastase lapse pilet maksab 90 eurot.

Hind on kalkuleeritud minimaalse lendajate arvu baasil. Kui seda arvu kokku ei saa, kantakse raha reisijate pangakontole tagasi. Kui aga reisijaid koguneb rohkem ja koha hind langeb, siis lennu korraldaja maksab vahe samale pangakontole tagasi.

Tegutseda tuleb kiiresti, sest lennukis on 180 kohta, millest pooled on vabad. Soov tuleb registreerida e-posti aadressil helina@wris.ee, lisada tuleb kõigi reisijate nimed ja pere peale üks telefoninumber.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!