Eestisse saabub visiidile 40 Singapuri ajakirjanikku

 (5)
Eestisse saabub visiidile 40 Singapuri ajakirjanikku
AjakirjanikudFoto: Andres Putting

Eestisse saabuvad nädalasele visiidile 40 Singapuri ajakirjanikku ja kommunikatsiooniinimest, kellele tutvustatakse Eesti majandust, kultuuri ja eluolu.

Visiidi jooksul kohtutakse president Ilvese, peaminister Ansipi ning majandus- ja kommunikatsiooniminister Partsiga, külastatakse EASi, Muuga sadamat, Arengufondi, Tolaram Gruppi, Skype’i, Routes Europe raames toimuvat minilaulupidu, Vabaõhumuuseumit, Lennusadamat, KUMU, Maardu mõisa ja Toompea lossi.

Lisaks tehakse Tallinna vanalinna tutvustav ekskursioon, käiakse bastionikäikudes ja istutatakse puid RMK eesvedamisel, selgub Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus eelinfost.

Tallinn võõrustab 20.- 22. maini Euroopa suurimat lennundusfoorumit Routes Europe. Foorumile on oodata ligikaudu 800 delegaati, nende seas nii Euroopa lennufirmade kui lennujaamade esindajaid.

Routes Europe on Euroopa lennutranspordi arendajate iga-aastane kohtumine, kus osalevad nii suuremate lennufirmade kui ka regionaalsete-, tšarter- ja odavlennufirmade ja lennujaamade esindajad, et arutada uute lennuliinide avamise võimalusi.

Routes Europe 2012 võõrustavad Tallinna Lennujaam, EAS, MKM, Tallinna linn koos paljude partneritega.