Eesti vabamüürlaste juht: odav tööjõud edu ei too

 (71)
Eesti vabamüürlaste juht: odav tööjõud edu ei too
Päevaleht/Pressifoto, Rauno Volmar

Täna Ärilehes ilmunud pikas intervjuus mainitakse kinnisvaraärimeest ja kunagist Levicomi suurosanikku Toomas Peeki tutvustavas intervjuus ka muid teemasid peale majanduse — kajastamist leiavad intervjueeritava tegevus ohvitserina ning tõsiasi, et tema näol on tegu Eesti vabamüürlaste juhiga.

Vabamüürlaste juht Toomas Peek on üks Eesti rikkamaid mehi. Ta käib ringi mereväeohvitseri mundris nagu vabadusvõitluse kangelase admiral Pitka reinkarnatsioon. Kinnisvaraärimees ja kunagine Levicomi suurosanik Peek juhib uskumatu energiaga Eesti üht suuremat varandust ja kaitseliidu meredivisjoni, kirjutab arileht.ee.

“Räägime vabamüürlusest (Peek on Eesti vabamüürlaste seltsi eesotsas), kuid otsustame jutu sinnapaika jätta, sest teema võib meid ajaloo ja esoteerika sügavikku neelata,” nendib artikli autor Andres Reimer ning edasi jätkub intervjuu juba majanduse ja kaitsepoliitika teemadel.

Eestlastele toob edu maailmale uute tehnoloogiatoodete ja ärimudelite loomine, mitte kinnisvaraäri, transiit ja odav tööjõud, väidab Peek.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes