Eesti suurimate ajakirjade parimad lood koonduvad nüüd uhiuude ajaviiteportaali

 (2)
Eesti suurimate ajakirjade parimad lood koonduvad nüüd uhiuude ajaviiteportaali
Foto: Ekspress Meedia

Tänasest leiab Eesti suurimate ajakirjade Eesti Naine, Anne&Stiil, Pere ja Kodu, Oma Maitse, Maakodu ning Tervis Pluss digitooted mugavalt ühest Delfi ajaviite lugemist koondavast portaalist – Delfi Lood.

Delfi peatoimetaja Urmo Soonvaldi sõnul on Delfi Lood keskkond loomulik jätk eelmisel suvel toimunud seitsme ajakirja liitmisele Delfiga.

„Ajakirjade liitumine Delfiga on toonud meie lugejate lauale veel mitmekesisema valiku Eesti parimast ajakirjandusest, pakkudes tõeliselt inspireerivaid lugusid inimestelt enestelt. Delfi Lood aitab need lood ühte kokku koondada ja lugejal paremini üles leida,“ sõnas Soonvald.

„Delfi on Eesti suurim ja mitmekesiseim uudiste portaal, mis koondab tänaseks üheteistkümne erineva väljaande sisu. Ajakirjade sisu ehk pikemad persoonilood, reportaažid, moe- ja ilunõuanded, tervise, kodu ja aia artiklid ning muu ajaviite lugemine on nüüd Delfis struktureeritult ja mugavamalt kokku koondatud,“ lisas Soonvald.

Delfi peatoimetaja sõnul plaanitakse lähiajal alustada Delfi Lood keskkonnas ka näiteks veebiseminaride ja online-kursustega, mille toovad lugejateni oma ala eksperdid koostöös erinevate ajakirjade toimetustega.

Kõik Delfi Lood artiklid on osa Ekspress Meedia kogupaketist ja avatud digipaketi tellijatele.

Vaata lisa: lood.delfi.ee