Eesti kalleim ülikond maksab 75 000 krooni

 (86)
Eesti kalleim ülikond maksab 75 000 krooni
Foto: Andres Putting

Hollandi rikkur Johannes Wientjes müüb Tallinna vanalinna butiigis 75 000 krooni maksvaid ülikondi ja 50 000 kroonised kingi ning uskuge või mitte — Eesti rikkad nurruvad rahulolevalt. Hollandlase äri kulgeb lepase reega ning meie eliidil on nüüd staatusekohane šoppamiskoht.

Kui luksuspoe „Fashion Palace” tänavune käive ulatub 20 miljoni kroonini, siis eesmärgid järgmisteks aastateks on ulmelised, selgub tänases ETV saates “Pealtnägija”.

“Kui kõik läheb plaanipäraselt ja majanduskriis peatselt taandub, siis ma tahan nelja aasta pärast saavutada poe aastakäibeks 75 miljonit krooni,” ütles Wientjes .

Kommitööstur Oliver Kruuda on igatahes Wientjesele tänulik. “Ega meil siin Tallinnas pole kohta, kus sa saad endale pintsaku, mis kohe ilusti istub ja prožektorite ees piisava läike annab,” ütles Kruuda „Pealtnägijale”. “Aastaid oleme käinud mujal šoppamas ja tassimine on tülikas. Ta toob selle koju kätte.”

Moeikoon Beatrice lisab: “See, mida ta pakub, on midagi sellist mida siiamaani ei olnud. See on terviklik service ehk et kui sul on tarvis midagi kehasse kohendada, siis selle eest hoolitsetakse.”