Eesti abipolitseinike kogu toetab PPA peadirektor Elmar Vaherit

 (96)
Elmar Vaher
Elmar VaherFoto: Priit Simson

MTÜ Eesti Abipolitseinike Kogu (EAPK) väljendab muret seoses PPA peadirektori vastu suunatud tegevustega ning avaldame Elmar Vaherile toetust.

„Abipolitseinike katusorganisatsiooni juhina olen alates esimesest kohtumisest Elmar Vaheriga tundnud selget toetust nii PPA kui ka Elmar Vaheri poolt isiklikult,“ ütles tänavu märtsis Eesti Abipolitseinike Kogu juhatuse esimeheks valitud Janek Nelson.

Nelsoni sõnul leiab EAPK, et kui antud probleemistiku tekkimise põhjuseks on olnud osapoolte vaheline puudulik kommunikatsioon, siis kindlasti ei olnud ministri käitumine eetiline ega proportsionaalne.

„Loodame, et olukord laheneb siiski kiirelt ja eestlaslikult ning kaine talupojamõistus suudab isiklikest emotsioonidest üle olla ja osapooled teevad juhtunust järeldusi, et tulevikus selliseid olukordi vältida,“ lisas Janek Nelson.

Eesti abipolitseinike kogu on mittetulundusühing, mis on loodud abipolitseinike õiguste ning huvide esindajaks ja Eesti Vabariigi siseturvalisuse ja korrakaitse tagamise parendamisele kaasaaitajaks ja eestvedajaks. Meie organisatsiooni kuulub täna pea 190 liiget.