DELFI VIDEO: Viktor Vassiljev Jürgen Ligile: rebigu oma särk lõhki või nühkigu end käsnaga, märk jääb ikka külge

 (45)
Sotsiaalministeeriumis tervishoiusüsteemi tulevikunägemuse töörühm
Viktor VassiljevFoto: Tanel Meos

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Viktor Vassiljev leiab, et  rahandusminister Jürgen Ligi käitus Jevgeni Ossinovski aadressil tehtud solvavat sõnumit Facebooki postitades lapsikult.

Vassiljevi sõnul on poliitika Eestis räige ärapanemise kunst. Tema hinnangul ei valda Jürgen Ligi intelligentset ja teravmeelset viisi, kuidas asetada oma oponent ebameeldivasse olukorda.

Vassiljevi sõnul ei saa sõnu tagasi võtta. "Rebigu oma särk lõhki või nühkigu end käsnaga, tegu on tehtud ja märk jääb talle külge," rääkis Vassiljev.

Vassiljevi sõnul võiks Ligi tagasi astuda, kui me oleksime kindlad, et me saaksime parema ministri. "Vaadates praegust koalitsiooni, ma kõvasti kahtlen selles," lausus Vassiljev.

Pärast ETV "Foorumi" riigieelarve teemalist saadet eile õhtul, milles osalesid Ligi, Ossinovski, Kadri Simson ja Helir-Valdor Seeder, kirjutas Ligi oma Facebooki kontol Ossinovski kohta solvavalt.

Täna hommikul, pärast solvangu avalikuks tulekut, saatis Ligi rahandusministeeriumi pressiosakonna vahendusel välja vabanduse ja vabandas hiljem valitsuse pressikonverentsil.