DELFI VIDEO: IRLi peaministrikandidaat Juhan Parts: suurel osal eestlastel on valida kas meie mõistlike muutuste või Reformierakonna tuimapanemise vahel

 (179)

Isamaa ja Res Publica Liidu peaministrikandidaadi Juhan Partsi sõnul tuleb märtsivalimistel suuremal osal Eesti inimestel valida kas IRLi mõistlike muudatuste või Reformierakonna "tuimapanemise" vahel.

Parts ei nõustunud väitega, et ajal, mil ülejäänud parteid on juba mitu kuud teinud aktiivset valimiskampaaniat - poseerinud hävitajate taustal või kleepinud prügikastidele Tammsaare plakateid - pole IRL midagi teinud.

"IRL on kuulanud kaks kuud Eesti inimesi, oleme tutvustanud põhilisi oma ideid ning tagasiside on olnud väga rikastav," rääkis Parts Delfile. "Võib-olla valimiskampaania järgmises etapis kleebime ka midagi tänavapostidele," lubas ta.

Parts sõnas, et eelseisvatel valimistel on suure osa eestlaste valik valida kas IRLi mõistliku muutuste programmi või Reformierakonna "tuimapanemise" vahel. Reformierakond on võõrandunud lihtsate inimeste reaalsest elust, tõdes Parts.

Vaata videost, mida arvab Parts Keskerakonna mõjust vene vähemuse seas ning mida ta arvab Viktoria Ladõnskaja šanssidest Lasnamäe esinumbrina!