DELFI VIDEO: Aadu Must peale võitu: sisepingetest Tartus ei maksa rääkida

 (16)

Keskerakonna Tartu piirkonna juhina jätkav Aadu Must ütles, et vaatamata 30 "abilisele", kes valimiste eel mujalt piirkondadest Tartu nimekirja kanti, oli tema võit suhteliselt selge. Lisaks sõnas ta, et Keskerakonna sisepingetest Tartus ei maksa rääkida.

"Siin oli ju pilt suhteliselt selge, vaatamata 30 abilisele, kes mujalt juurde tulid ja pidid natuke karistama või midagi sellelaadset," sõnas Aadu Must oma võitu kommenteerides.

Kuidas mõjutab Simsoni ja Savisaare leeri üha märkimisväärsem ja teravam vastandumine kauaaegsete sõprade Aadu Musta ja Edgar Savisaare läbisaamist? "Ma olen kirjutanud üle 50 aasta päevikut ja üks tore lõik on see, kuidas me 5. mail 1966 kohtusime Edgar Savisaarega koolitrepil ja meil on palju ühiseid mälestusi. Kas me erakondlikud asjad suudame neist lahus hoida või ei suuda? Aeg näitab," sõnas Must, ja lisas, et sisepingetest Tartus ei maksa rääkida.

Keskerakonna Tartu piirkonna esimehe valimistel olid vastamisi Edgar Savisaare soosik Oudekki Loone ning Keskerakonna Tartu piirkonna pikaaegne juht Aadu Must. Esimehena jätkab Aadu Must, kes sai 98 toetushäält; Oudekki Loone poolt hääletas 70 keskerakondlast.