DELFI FOTOD: Keskerakonna Saaremaa piirkonnajuhiks valiti Savisaart avalikult kritiseerinud Nurmik, Harjumaal ei saadud kvoorumit kokku

 (123)
Täiendatud!

Täna Kuressaares toimunud Keskerakonna erakorralisel aastakonverentsil valiti Saaremaa piirkonna esinaiseks tagasi seda ametit pidanud Janne Nurmik.

Keskerakonna piirkondade juhtide valimiste järg jõudis täna Saaremaale, kus piirkonna esinaiseks valiti tagasi seda piirkonda senimaani juhtinud Janne Nurmik.

Samasugust võimuvõitlust, nagu mitmes teises Keskerakonna piirkonnas olnud on, Saaremaal ei toimunud ja Nurmik valiti rahumeelselt tagasi.

Nurmik on varem teravalt sõna võtnud Edgar Savisaare vastu ning saanud selle eest ka partei lehes Kesknädal kritiseerida.

Keskerakonna Harjumaa piirkonna esimeest täna aga ei valitud, sest kvoorumit ei saadud kokku. Jõgevamaa piirkonna juhina jätkab Andres Vään.

Piirkonna praeguse juhi Värner Lootsmanni sõnul tuldi kokku, kuulati ära nii Mihhail Kõlvarti kui Jüri Ratase tervitussõnad, ent ühtki otsust vastu võtta ei saanud, vahendas ERR raadiouudiseid.

Harjumaa piirkond koguneb esimehe valimiseks taas 9. aprillil.

Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna esimeheks valiti täna tagasi senine juht Andres Vään. Jõgevamaa piirkond toetas esimehe valimistel Edgar Savisaart.