DELFI FOTOD | Aleksei Voronovi kodus toimus läbiotsimine

 (73)

Täna teostatakse kriminaalmenetluse raames läbiotsimist seoses Narva linna ametiisikute korruptsioonikahtlusega. Kahtlustatavate seas on ka linnavolikogu liige Aleksei Voronov, kes võis saada riigihanke nõuete rikkumise eest altkäemaksu 60 000 eurot.

Galeriis on pildid Voronovi Narva-Jõesuus asuvas kodus toimuvast läbiotsimisest. Tegelikult on mehel mitmeid kinnisvaraobjekte üle eesti, kirjutas vene Delfi.

Näiteks on tal kinnisvara Sillamäel, Narvas, Narva-Jõesuus, aga ka mujal Ida-Virumaal ning ka Tartumaal. Igapäevaselt elab Narva Vee juht Voronov aga Narva-Jõesuus.

Uhke maja ees tänaval on näha võimuorganite minibussi, millest tulnud uurijad samal ajal mõisalaadses hoones uurimistoiminguid läbi viisid.

Voronovit ja seitset teist inimest kahtlustatakse altkäemaksu võtmises, lisaks esiti kuuele inimesele kahtlustused vastavalt nende rollidele riigihanke teostamise nõuete rikkumise, altkäemaksu andmise, selle vahendamise ja dokumentide võltsimise ning võltsitud dokumentide kasutamise osas.