Bingo Lotoga ligi 370 000 eurot võitnud suure pere vanaema kavatseb rahaga aidata lapsi ja lapselapsi

 (53)
Rahandus-19
Rahandus-19Foto: Ilmar Saabas

5. novembri telesaates Suur Lotokolmapäev loositi välja Bingo Loto suurvõit summas 369 802,50 eurot, võidupilet oli ostetud Kolga-Jaani postkontorist.

Lotovõitjaks osutus pensionipõlve pidav naine, kes on pidev Bingo Loto mängija ning kelle lotovõidu-unistus on siiani piirdunud lotosaatesse mängima pääsemisega. Bingo saate vaatamine ja kaasamängimine on perel iga kolmapäevane traditsioon, kui selleks vähegi aega on, teatas Eesti loto.

Perega koos vaadati telesaadet ka eelmisel kolmapäeval ning esialgu ei tekkinudki mängijal enda sõnul mingit erilist tunnet, kui mänguväljal kõik numbrid risti peale olid saanud. Et oma võidus ikka täiesti kindel olla, kontrollis naine oma piletit kohe järgmisel hommikul ka kaupluse lototerminalis. Alles peale Eesti Lotosse saabumist hakkas võitjale tasapisi kohale jõudma, et ta on võitnud väga suure summa raha.

Võitja on pärit suurest perest, kus raha polnud kunagi palju, mistõttu loodab ta olla võidusumma kasutamisel pigem säästlik. Suurema osa võiduraha eest plaanib ta aidata oma lapsi ja lapselapsi, keda on peres kokku ligi paarkümmend.

Lotovõidust teavad võitja lähedased pereliikmed ja ka mõned tuttavad.

Eesti Loto ootab veel oma võitu vormistama 15.oktoobril Viking Lotto 5+1 võidutasemega 135 069,70 eurot võitnud lotomängijat, kes ostis pileti Viljandist, Leola kauplusest. 

Võidupilet oli ostetud üheks loosimiseks, piletit ei ole terminalis veel kontrollitud.