Alates laupäevast suletakse Paldiski mnt linna suunduv sõidurada

 (6)
Paldiski maantee suletakse
Paldiski maantee suletakseFoto: Andres Putting

Seoses Paldiski maantee ühissõidukiraja ehitustöödega ja Mustjõe oja truubi vahetusega suletakse alates laupäevast, 20. oktoobrist kuni pühapäeva 28. oktoobri kella 22-ni liiklus Paldiski maantee kesklinna suunalisel sõidurajal alates Loomaaia parklast kuni Paldiski maantee 107. Liiklus suunatakse vastassuuna vööndisse.

Lisaks Mustjõe oja truubi vahetustöödele on tööde piirkonnas kavas ka Paldiski maanteealuste kommunikatsioonitrasside ristiületuste rekonstrueerimine. Autojuhtidel palutakse hoolikalt järgida liikluskorraldusvahendite nõudeid!

Paldiski maantee 1,3 km pikkune sõidurada ühistranspordile rajatakse Zoo ja Mustjõe bussipeatuste vahelisel lõigule. Ehitustööd hõlmavad põhimahus teedeehitust, sademevee ärajuhtimise süsteemi rajamist, tänavavalgustuse, foorijuhtimise süsteemide ehitust ning haljastus- ning liikluskorraldustöid.

Ehitustööde lepinguline maksumus on umbes 1,5 miljonit eurot ning ehitustööde lõpetamise tähtajaks on kavandatud mai 2019. Ehitust kaasrahastatakse 85 protsendi ulatuses Ühtekuuluvusfondist.

Töid teostab Tallinna Kommunaalameti tellimusel YIT Infra Eesti AS.