Alates 1. septembrist alustavad tööd koolibussid

 (4)
Alates 1. septembrist alustavad tööd koolibussid
Foto: Tallinna transpordiamet---

1. septembril hakkab taas tööle koolibuss, mis on Tal­linna alg-, põhikoo­li- ning gümnaasiumiõpilaste­le tasuta ja sõita saab õpi­laspileti ettenäitamisel.

Koolibussid sõidavad igal koolipäeva hommikul neljalt suunalt: Viimsi haigla- Balti jaam, Tammneeme- Balti jaam, Vääna –Jõesuu –Balti jaam ja Tabasalu-Balti jaam, teatas Raepress.

Seoses Pärnamäe tee ja Randvere tee ristmiku remondiga, mis kestab kuni 30. septembrini, suunatakse Tammneeme – Balti jaam koolibuss ümbersõidumarsruudile Randvere tee, Liilia tee, Pärnamäe tee ja Randvere tee. Ümbersõidul tehakse ajutine peatus Randvere teel enne Randvere tee ja Liilia tee ristmikku.

Sõiduplaani info: www.tallinn.ee/koolibuss

Ühistransport valmistub talveks

Tallinna transpordiamet teatab, et alates 1. septembrist alustab Tallinna ühistransport üleminekut talvisele töökorraldusele ja põhimõtteliselt lähevad käiku möödunud aasta sügis-talvised sõiduplaanid. Ühissõidukite uute sõidugraafikutega saab tutvuda Tallinna kodulehel aadressil www.Tallinn.ee.

Bussiliin nr 49 lõpetab talveperioodiks töö nädalavahetustel ja bussiliin nr 59 ei sõida seoses suvitushooaja lõppemisega enam Pikakari randa.