Ain Seppik Leedo ja Holsmeri sõnasõjast: paistab, et lepitada ei ole siin eriti võimalik

 (43)
Ain Seppik Leedo ja Holsmeri sõnasõjast: paistab, et lepitada ei ole siin eriti võimalik
Remo Holsmer, Ain Seppik ja Vjatšeslav LeedoFotod: Ilmar Saabas, Vallo Kruuser, Saarte Hääl

Endine keskerakondlane, nüüdne Reformierakonna liige Ain Seppik ütles Vjatšeslav Leedo ja Remo Holsmeri sõnasõda kommenteerides, et lepitada pole neid kaht niisama kergelt võimalik.

Parvlaevakuninga Vjatšeslav Leedo väitel käisid Tallinna Sadama nõukogu liikmed Kalev Lillo ja Remo Holsmer temaga Saaremaal kohtumas ja andsid märku, et soovivad erakonnale suurusjärgus kaks miljon eurot altkäemaksu. Remo Holsmeri kinnitusel ei vasta see jutt tõele ja Leedo soovib lihtsalt monopoolse lepingu lõppemise eest kätte maksta.

„Paistab, et lepitada ei ole siin eriti võimalik, sellepärast et iga päev järgneb uusi uudiseid ja uusi sõimamisi, nii et mis sa siin ikka oskad öelda,“ lausus Seppik, kes teab ja tunneb nii Leedot kui ka Holsmerit ja räägib nende mõlemiga. Seppik lausus, et kui Remo Holsmer soovib kohtusse minna, „eks ta siis peab minema“.

Küsimusele, kumba Seppik ise rohkem usub, on mehel enda kinnitusel keeruline vastata. „Mul on väga raske olukord, aga ma usun igal juhul oma sõpra ja oma sõprust,“ lausus Seppik Leedole viidates ja lisas, et tema hinnangul polegi asi uskumises. „Siin on teine küsimus. Ma konkreetseid asjaolusid ei tea kahjuks.“