Aastavahetuse raskes liiklusõnnetuses said teiste seas viga ka Mati Vetevoolu tütar ja väimees


Aastavahetuse raskes liiklusõnnetuses said teiste seas viga ka Mati Vetevoolu tütar ja väimees
Liiklusõnnetus Järvevana teelLugeja foto

Vana-aastaõhtul juhtus Tallinnas Järvevana tee raudteeülesõidul liiklusõnnetus, milles said kannatada kaheksa inimest. Raskesse õnnetusse sattusid teiste seas ka kalatöösturi Mati Vetevoolu tütar ja väimees.

"Väga kõhe hetk oli see, kui minu tütar ja väimeespoeg sattusid vana-aastaõhtu viimasel tunnil raskesse autoavariisse," rääkis Vetevool Postimehele antud intervjuus, lisades, et mõlemad on õnnetusest taastumas.

Vana-aastaõhtul kella 23.39 ajal põrkasid Järvevana tee raudteeülesõidul kokku kaks autot. Kannatada said kaheksa inimest

Avarii toimus Järvevana tee Pärnu maantee poolses otsas. Esialgse info kohaselt sõitis 37-aastane mees sõiduautoga Volvo S60 tagant otsa samas suunas otse liikunud sõiduautole Mercedes-Menz B 200, mida juhtis samuti 37-aastane mees.

Kokkupõrke tulemusena lendas sõiduauto Mercedes-Benz vasaku küljega vastu Järvevana tee sõidusuundasid eraldavat teepiiret ja teepiirde keskel olnud tänavavalgustusposti ning sõiduauto Volvo lendas paremale, teelt välja vastu liiklusmärgiposti.

Volvo juht ning kaasreisijateks olnud 15-aastased poiss ja tüdruk ning Mercedes-Benzi juht ja kaasreisijateks olnud 49-aastased kaks naist ja mees ning 54-aastane mees toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse liikluskuritegude vanemuurija Marina Žuravljova ütles täna Delfile, et kõik kannatanud on paranemas ja kaks raskelt viga saanud inimest on lubatud kodusele ravile.