100 SEKUNDIT: Kopli tänava korteris kutsuti vannis uimaseks jäänud lastele kiirabi, opositsiooni venitamistaktika tõttu kestis riigikogu istung ööpäeva


Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse neljapäev, 12. mai? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!

6RS05OCT10Z09.JPG
Foto: Rene Suurkaev

Põhja-Tallinnas viidi haiglasse boilerigaasi mürgituse saanud pooleteiseaastane ja nelja-aastane laps (81)

Eile õhtul kutsus Põhja-Tallinnas gaasiboileriga korteris elav ema kiirabi oma pooleteistaastasele ja nelja-aastasele lapsele, kellel oli hakkas vannis käies halb. Lapsed viidi haiglasse.

Delfi 12.05.2016
Foto: Ekraaniõmmis, Facebook

Lasnamäe "kurikamees" kuulati politsei poolt üle ja täna arutas asja juba kohus (154)

Eile kuulasid politseinikud üle Lasnamäe "kurikamehe" ehk mehe, keda on alust kahtlustada 5. mail Laagna teel toime pandud avaliku korra rikkumises.

Delfi 12.05.2016
Tuletõrjekaev Lubja külas, Ampri tee 7a
Kaev oli autost vaid kuni kümne sammu kaugusel ja kõik toimus vaid mõne sekundi jooksul. Juba järgmisel hommikul oli kaev korralikult kinni kaetudFoto: Tiit Blaat

Viimsi vallas kaevu kukkunud lapse ema: ta on tagantjärele rääkinud, et zombid elavad seal all (47)

Viimsi vallas teisipäeva õhtul mängutoast lahkuma asudes sügavasse kaevu kukkunud nelja-aastase lapse ema kirjeldas Delfile, et õnnetus juhtus väga kiiresti ja on puhas õnn, et vesi kaevus oli parajalt sügav, et lapse maandumist pehmendada, ega ei olnud samas liiga sügav. Ta märkis samas, et lapse jaoks oligi kaevus olles kõige hirmutavam must vesi.

Delfi 12.05.2016
Riigikogu ööistung 11.05.2016
Foto: Karli Saul

ÖÖISTUNGI BLOGI: Opositsiooni venitamistaktika tõttu kestis riigikogu istung ööpäeva ning jätkub tuleval nädalal (105)

Keskerakond ja Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) olid tänase öö ja hommiku jooksul kasutanud võimalust võtta enne igat haldusreformi eelnõu muudatusettepanekut kümneminutiline vaheaeg, mistõttu venis istung ligi 24 tunni pikkuseks. Haldusreformi seaduse eelnõu teine lugemine, mis katkes enne 56. muudatusettepaneku hääletamist, jätkub järgmisel nädalal.

Delfi 12.05.2016
Taavi Rõivas laenab aeg-ajalt PPA-lt helikopterit.

Taavi Rõivas laenas Soome lendamiseks politsei- ja piirivalveameti kopterit (196)

Teisipäeval kell 11 kohtus peaminister Taavi Rõivas Stenbocki majas paavsti esindajaga, kellega koos kell 12 ka töölõuna võttis. Juba pärastlõunal oli peaministril vaja olla külas Soome presidendil ja peaministril. Kuidas ta sinna nii ruttu kohale jõudis?

Delfi 12.05.2016
Ahto Lobjakas
Ahto LobjakasFoto: Heiki Rebane

Ahto Lobjakas: kui Marina Kaljurand Ida-Virumaal vene kooli külastas, olid õpilastel seljas särgid kirjaga CCCP (160)

Ahto Lobjakas kirjeldas eilses „Foorumis“ teiste inimeste vahendusel kuuldud olukorda, kus Marina Kaljurand läks hiljuti Kohtla-Järvele, külastas oli vene gümnaasiumi ja lastel olid seljas särgid kirjaga CCCP.

Delfi 12.05.2016
Hillar Teder
Hillar TederFoto: Vallo Kruuser

Eesti üks rikkamaid ettevõtjaid võitis Londonis ülihinnalise kohtuvaidluse (27)

Londoni rahvusvaheline arbitraažikohus otsustas, et Stockman Interhold peab Eesti ühele rikkamale inimesele Hillar Tederile kuuluvale Arricanole üle andma kõik Assofiti aktsiad, kaasa arvatud osalus Kiievi Sky Malli kaubanduskeskuses, vahendab inforesist.

Ärileht 12.05.2016
Kasutatud autod
Foto: Tiit Blaat

Järjekordne klient astus tuntud automüüja ämbrisse (132)

Möödunud aasta juulis OÜ-lt Merisaare Autod ostetud Volkswagen kaks kuud hiljem enam ei käivitunud. Kui klient pöördus remonditöökotta, tuvastati mootoririke.

Kasulik 12.05.2016
Taavi Rõivas ja Luisa Värk
Taavi Rõivas ja Luisa VärkFoto: Hendrik Osula

Taavi Rõivas ja Luisa Värk saavad teise lapse!? (89)

Viimasel ajal on Eesti kuulsuste seas läinud liikvele tõeline beebibuum ning selle üle on vaid hea meel. Kuluaarides sahistatakse, et ka peaministri proua Luisa Värk, kes sai omal ajal tuntuks saatest "Eesti otsib superstaari", on teist korda lapseootel, vahendab Buduaar.

Kroonika Paber 12.05.2016