100 SEKUNDIT: Ilmar Raag “reetis” Eesti strateegilise kommunikatsiooni saamatuse, politsei ja rehviliit kontrollisid sõidukite rehve


Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse teisipäev 3. mai? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!

Ilmar Raag
Ilmar RaagFoto: Eero Vabamägi

Ilmar Raag: teie küsimused on justkui Vene luure sõnastatud (293)

Eesti Päevaleht tahtis julgeolekuasutustelt teada, kas Norra julgeolekuportaali väited vastavad tõele. Ootamatult sekkus riigikantselei strateegilise kommunikatsiooni nõunik Ilmar Raag.

Paber EPL 03.05.2016
Ilmar RaagDelfi

Janek Mäggi: Ilmar Raag “reetis” Eesti strateegilise kommunikatsiooni saamatuse - oleme infosõjas väga küündimatud (126)

Maailma tipptasemel suhtekorralduse kõige olulisem põhimõte on: negatiivset tagasisidet ei tohi kunagi anda, välja arvatud juhul, kui see on hädavajalik. See tähendab, et näiteks ajakirjanikule ei tohi isegi siis, kui ta on erakordselt rumala ja vastiku artikli kirjutanud, helistada ja sõimata: "Sa oled loll! Kuidas sa aru ei saa!"

Paber EPL 03.05.2016
Ahto Lobjakas, Ilmar Raag
Ekspress Meedia

Ahto Lobjakas: Raagil ja ilmselt tema näitel kogu valitsusaparaadil puudub igasugune respekt meediainstitutsiooni vastu (127)

Eesti Päevaleht soovis julgeolekuasutustelt teada, kas Norra julgeolekuprotaali AldriMer esitatud väited Venemaa erivägede tegevuse kohta Eestis vastavad tõele. Poliitikaanalüütik Ahto Lobjakase hinnangul on sellesse sekkunud riigikantselei strateegilise kommunikatsiooni nõuniku Ilmar Raagi teguviis arusaamatu, näitab respekti puudumist meediainstitutsiooni vastu ning riigi julgeoleku seisukohalt ohtlik.

Delfi 03.05.2016
Fotod õnnetusest
Foto: Delfi lugeja

FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Ida-Virumaal sõitis kaevureid Eesti Energia kaevandusse tööle viinud buss vastu puud, haiglasse viidi viis inimest (31)

Täna varahommikul tegi avarii Eesti Energia kaevandusse töötajaid vedanud buss.

Delfi 03.05.2016
Politsei ja rehviliidu reid
Foto: Veiko Vares

DELFI FOTOD: Politsei ja rehviliit korraldasid reidi: naastrehvidega sõitjad pääsesid hoiatusega, kulunud rehvidega juhid mitte (101)

Täna hommikul kontrollis politsei koos Eesti rehviliiduga Tallinnas Narva maanteel sõidukite rehve.

Delfi 03.05.2016
Kantsler Angela Merkel külastab sõjaväelasiFoto: AP

Financial Times: Saksamaa üritab luua Euroopa armeed (110)

Saksa kaitseministeeriumis ettevalmistatav dokument soovitab luua EL-i riikide sõjajõududele ühine peastaap ja süvendada Euroopa sõjalist koostööd.

Delfi 03.05.2016
kaader videost

VIDEO: Hetk, mil Leicester City mängijad said teada, et nad on ametlikult Inglise meistrid (1)

Leicester City jalgpalliklubi mängijad kogunesid esmaspäeva õhtul ründaja Jamie Vardy häärberisse, et vaadata Chelsea ja Tottenhami kohtumist, mis otsustas tänavuse tiitli saatuse.

Sport 03.05.2016
Foto: EDDIE KEOGH, REUTERS

VIDEO ja FOTOD: IMEDE IME! Suurüllataja Leicester City on Inglismaa meister, Tottenham ei suutnud Chelseat võita (65)

Inglismaa jalgpalli Premier League'i esmaspäevases ainsas mängus otsustati tänavuse tiitli saatus. Chelsea ja Tottenhami 2:2 viik tähendab, et Leicester City on kaks vooru enne hooaja lõppu Tottenhami ees 7 punktiga juhtimas ning kindlustanud endale klubi ajaloo esimese meistritiitli.

Sport 03.05.2016
Rene KuulmannFoto: Eero Vabamägi

Värvika ärimehe pärandvara on haamri all, maksuvõlg ulatub üle 1,7 miljoni euro (34)

Rene Kuulmann kaotas kohtus maksuametile ning nüüd müüb kohtutäitur pärandvara ükshaaval oksjonil, Svenska Handelsbank nõuab pankrotti, kirjutas Äripäev.

Ärileht 03.05.2016
Sisekaitseakadeemia politseikadetid ja Lõuna prefektuuri politseinikud läbisid Tallinna südalinnas esmase instruktaazi, kust nad liiguvad edasi oma objektile. Seal on nende ülesanne perimeetri turvamine ja avaliku korra tagamine. Kadettide jaoks on see ää
Foto on illustreerivFoto: Heiki Rebane

GRAAFIK: Vaata, kuidas on Eesti sisejulgeoleku eest vastutavate ametnike read muutunud (26)

Politseinike, päästjate ning teiste Eesti sisejulgeoleku eest seisvate ametnike arv on viimastel aastatel sagedaste kärbete ning optimeerimiste kaudu mõnel juhul päris märkimisväärsel määral langenud, kuid võib märgata ka vastupidist suundumust.

Ärileht 03.05.2016